از فرمان های روبان را صرفنظر کنید
به محتوای اصلی صرفنظر نمایید
یکشنبه ٣ شهریور ١٣٩٨

​​​​​​

 طرح توسعه منظومه روستایی

بسمه تعالی

 

اطلاعیه شماره 2- ثبت نام قطعی دوره آموزشی "آشنایی با طرح توسعه منظومه روستایی"

 

پیرو اطلاعیه شماره 1 در خصوص برگزاری دوره آموزشی آشنایی با طرحهای توسعه منظومه روستایی موارد زیر به اطلاع می رسد.

 

1- مهندسان مشاوری که مایل به شرکت در دوره آموزشی مذکور می باشند باید با حداقل 4 نفر در تخصص های مطالعات اجتماعی، مطالعات اقتصادی، مطالعات محیطی، برنامه ریزی کالبدی و یک نفر بعنوان مدیر علمی در تخصص های شهرسازی یا برنامه ریزی در دوره شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه تعداد نفرات شرکت کننده مهندس مشاور در دوره آموزشی از حدنصاب فوق الذکر کمتر باشد گواهی شرکت در دوره صادر نخواهد شد.

 

2- برای انجام ثبت نام ضروری است فرم شماره 2 تکمیل و به همراه سایر مدارکی که در ادامه ذکر می شود به آدرس پست الکترونیک ویژه دوره آموزشی ارسال شود. مشاورانی که ثبت نام اولیه را انجام نداده اند ضروری است علاوه بر فرم شماره 2، فرم شماره 1 ثبت نام را نیز پر نمایند.  

 

3- هزینه ثبت نام در دوره آموزشی مبلغ 10 میلیون ریال برای هر شرکت می باشد که باید به حساب شماره   0105928848005    به نام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واریز شود.

ضروری است در فیش واریزی نام واریز کننده "شرکت مهندسان مشاور..........................." و همچنین بابت "دوره آموزشی طرح توسعه منظومه روستایی" نوشته شود.

پس از واریز وجه، تصویر فیش واریزی به همراه فرم های پر شده ثبت نام (فرم شماره 1 و 2) به ایمیل  Fanni@bonyadmaskan.ir  ارسال شود.

 

4- دوره مذکور دو روزه می باشد و در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 19 و 20 شهریور ماه سال 1397 در محل سالن اجتماعات دفتر مرکزی بنیاد مسکن برگزار خواهد شد.

 

5- اولویت شرکت در این دوره با مشاورانی است که زودتر ثبت نام کرده اند و در صورت تکمیل ظرفیت این دوره و وجود تقاضای بیشتر، دوره ها در مقاطع زمانی معین برگزار خواهد شد.

 

فرم شماره  1

فرم شماره 2

 

توجه:   در صورت مشکل در دانلود فایلها از مرورگر  FireFox  استفاده نمایید.

بسمه تعالی

 

پیش ثبت نام برای دوره آموزشی "آشنایی با طرحهای توسعه پایدار منظومه روستایی"

 

بدینوسیله به اطلاع کلیه مهندسان مشاور دارای رتبه های شهرسازی و مطالعات جغرافیایی و برنامه ریزی فضایی می رساند با توجه به اینکه "تهیه طرحهای توسعه پایدار منظومه های روستایی" در دستور کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار دارد، یک دوره آموزشی با عنوان "آشنایی با طرحهای توسعه پایدار منظومه های روستایی" برای مهندسان مشاور علاقمند در زمینه تهیه طرحهای مذکور به همراه اعطاء گواهی شرکت در دوره، برگزار می شود.

 

لازم به ذکر است شرکت در دوره مذکور تعهدی برای بنیاد مسکن در ارجاع کار به مشاوران نخواهد بود؛ لیکن شرط لازم برای واگذاری تهیه طرحهای توسعه پایدار منظومه های روستایی به مهندسان مشاور می باشد. سایر اطلاعات مربوط به نحوه و چگونگی برگزاری دوره مذکور، متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

 

جهت  ثبت نام دوره آموزشی  اینجا  کلیک نمایید.

 

فرم شماره  1

فرم شماره 2